ДОГОВІР ОФЕРТИ

Цей Договір являється публічним договором – Договором публічної оферти, тобто згідно статті 633 ЦК України його умови рівнозначні для всіх покупців, не зважаючи на статус (ФОП, юридична особа, чи просто фізична особа). Погоджуючись з цим Договором, покупець приймає умови та порядок оформлення замовлення, оплати, та доставки товару.

 

Цей договір – угода між інтернет-магазином grillcenter.com.ua (надалі «продавець») та фізичною, юридичною особою, або ФОПом, що користується послугами інтернет-магазину grillcenter.com.ua (надалі «покупець»). Цей договір регулює всі значні умови в питаннях замовлення та купівлі товару, через магазин.

 

 

Цей Договір регулює відносини між Продавцем та Покупцем, згідно Закону України «Про захист прав споживачів», №1023-XII від 12 травня 1991 року, а також затверджених наказом Міністерства економіки України  Правил роздрібної торгівлі непродовольчими товарами (№ 104 від 19 квітня 2007 року).

 

Угода є публічною офертою, рівнозначною усній угоді та згідно чинного Законодавства України має відповідну юридичну силу.

 

 

1. Загальні положення:

 

1.1. Згідно зі статей 633, 641 і главі 63 Цивільного кодексу України цей договір є публічною офертою і регулює всі значні умови організації купівлі-продажу через інтернет-магазин grillcenter.com.ua.

 

1.2. Повним і безперечним прийняттям умов публічного договору, тобто Публічної оферти інтернет-магазину (згідно ст. 642 Цивільного Кодексу України) є факт переходження на посилання «Оформити замовлення», «Підтвердити замовлення».

 

1.3. Покупець також приймає правила Публічної оферти при реєстрації на сайті інтернет-магазину.

 

1.4. Укладаючи Договір, Покупець підтверджує, що повністю ознайомився і підтверджує згоду на його умови. У випадку, якщо Покупець становить собою фізичну особу, дозволяє обробку своїх персональних даних, для виконання умов цього Договору, проведення розрахунків, а також для актів та інших супутніх документів. Цей дозвіл діє на протязі терміну дії Договору. Також укладаючи цей Договір, Покупець підтверджує, що ознайомлений з правамии, встановленими Законом України «Про захист персональних даних. Права Покупця, згідно Закону України «Про захист персональних даних» йому відомі і зрозумі.

 

2. Терміни та визначення:

 

2.1. «Інтернет-магазин grillcenter.com.ua («Продавець»), засіб для укладення договору купівлі-продажу товарів. Покупець ознайомлюється з запропонованим Продавцем товаром, через мережу Інтернет за допомогою опису товару та фотознімків, що виключає безпосереднє ознайомлення Покупця з товаром.

 

2.2. Список, представлених в інтернет-магазині найменувань ассортименту, надалі – «Товар».

 

2.3. «Персональні дані» - інформація яка напряму, чи опосередковано відноситься до певної особи.

 

2.4. «Істотний недолік Товару - дефект, при якому використання товару неможливе, або неприпустиме, відповідно до призначення. Вина за виникнення цього недоліку лежить на виробнику (Продавцю). Виникає знову, з причин незалежних від споживача, навіть після усунення, при цьому має хоч одну з приведених ознак:

 

а) не може бути виправленим взагалі;

 

б) на його усунення доведеться витратити більше ніж 14 днів;

 

в) дефект суттєвого міняє товар, згідно договору.

 

3. Предмет договору:

 

3.1. Згідно умов цього договору Продавець зобов’язаний передати товар Покупцеві у власність, а Покупець, у свою чергу, зобов’язаний оплатити товар.

 

3.2. Договір регулює питання купівлі-продажу в інтернет-магазині, зокрема:

 

а) самостійний та на власний розсуд вибір товарів Покупцем в інтернет-магазині;

 

б) самостійне оформлення Покупцем замовлення на сайті;

 

в) оплата замовленого Покупцем на сайті товару;

 

г) виконання замовлення, а також передача його Покупцю, згідно з умовами цього договору.

 

4. Порядок оформлення замовлення:

 

4.1. Покупець самостійно оформлює замовлення, через онлайн-форму на сайті, або використовуючи телефонні засоби зв’язку, за вказаними на сайті контактами.

 

5. Вартість і порядок оплати товару:

 

5.1. На сторінці товару в інтернет-магазині вказується повна вартість товару.

 

5.2. Ціни на товар можуть змінюватися в залежності від ринку, що буде відображуватися на сторінках інтернет-магазину, але Продавець не може змінювати ціну для певного Покупця, якщо той вже прийняв умови Договору, та здійснив оплату цього товару.

 

 

5.3. Покупець зобов’язується оплатити замовлення, в розмірі 100%-ї передплати, банківським переказом грошей (у тому числі інтернет-банкінгом) на рахунок Продавця.

 

 

6. Доставка замовлення:

6.1. Відправлення Покупцю товару відбувається лише після надходження 100%-ї оплати товару Покупцем.

 

6.2. Доставку і повернення товару здійснює Продавець, за рахунок Покупця. Термін доставки не може перевищувати 10 діб.

 

 

6.3. Вартість доставки залежить від тарифів перевізника, тому її вартість не вказується на сайті інтернет-магазину.

 

6.4. При оптових замовленнях термін і метод доставки узгоджується індивідуально в кожному окремому випадку.

 

6.5. Термін доставки замовлення залежить від перевізника (третя особа), тому Продавець не несе за нього (термін) відповідальності.

 

6.6. Сплату вартості доставки Покупець здійснює компанії-перевізнику самостійно, за фактом отримання замовлення. Вартість доставки встановлює компанія-перевізник.

 

7. Повернення товару належної якості:

 

7.1. Покупець має право обміняти Товар належної якості на аналогічний у продавця у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням за наступними умовами:

 

А) товар для обміну Продавцю надано протягом не більше чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки;

 

Б) товар може бути замінений якщо він жодного разу не був в експлуатації, не містить сліди використання і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, плівки, не порушена цілісність упаковки як самого товару, так і комплектуючих до нього;

 

В) товар не містить подряпин, відколів, потертості, повністю справний;

 

Г) збережена повна комплектація проданого товару;

 

Г) товар може бути замінений при пред'явленні Покупцем розрахункового документа, виданого Споживачеві разом з проданим Товаром.

 

7.1.1. Вимоги п.7.1. не поширюються на товари, які відповідно до додатка №3 до Постанови Кабінету Мінстр України від 19.03.94 №172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів», віднесені до Переліку товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню).

 

7.2. У разі, якщо Товар не відповідає умовам визначеним пп. А) - г) п. 7.1., Продавець має право відмовити в обміні товару.

 

7.3. Транспортні витрати на доставку товару при обміні по п. 7.1. покладаються на покупця.

 

7.4. При обміні товару його гарантійний строк обчислюється заново від дня обміну.

 

7.5. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, Покупець має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір та одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж.

 

8. Права та обов'язки сторін:

 

8.1. Покупець зобов'язаний:

 

а) ознайомитися з інформацією про товар, яка розміщена на сайті Продавця;

 

б) самостійно оформити замовлення на сайті;

 

в) своєчасно оплатити та отримати замовлення у Перевізника на умовах цього договору;

 

г) при отриманні товару у перевізника упевнитися в його цілісності і комплектності шляхом огляду вмісту упаковки. У разі виявлення пошкоджень та неповної комплектації - зафіксувати їх в акті, який разом з Покупцем повинен підписати співробітник перевізника.

 

8.2. Покупець має право вимагати від інтернет-магазину дотримання умов цього договору.

 

8.3. Інтернет - магазин зобов'язаний:

 

а) дотримуватись умов цього договору;

 

б) передати Покупцю товар відповідно до обраного за зразком, розміщеним в інтернет-магазині, оформленим замовленням та умовами цього договору;

 

в) інтернет-магазин не несе відповідальності, не може виступати в якості відповідача в суді і не відшкодовує збитки, що виникли у Покупця через дії або бездіяльність третіх осіб.

 

8.4. Інтернет - магазин має право:

 

а) в односторонньому порядку припинити надання послуг за цим Договором у разі порушення Покупцем умов цього Договору.

 

9. Порядок прийому товару Покупцем:

 

9.1. При отриманні Товару на складі перевізника, від кур'єра або Продавця, Покупець зобов'язаний перевірити зовнішню цілісність упаковки, після чого відкрити її і безпосередньо переконатися в належному зовнішньому стані Товару (відсутність механічних пошкоджень) і повноти його комплектації.

 

9.2. У разі наявності хоча б одного з перерахованих в п.9.1. Договору недоліків, Покупець зобов'язаний зафіксувати його в складеному акті довільної форми. Акт повинен бути підписаний Покупцем і співробітником перевізника або Продавця. Протягом 1 (одного) дня з моменту підписання Акту Покупець зобов'язаний повідомити менеджера (представника Продавця відповідального за оформлення замовлення на Товар) про виявлені недоліки і домовитися про заміну Товару.