Кулінарна книга Weber

Кулінарна книга Weber

ВиробникиWEBER
Модель:577495
Наявність:Є в наявності
  • 0 грн.

Прекрасно ілюстроване практичне керівництво з докладними інструкціями, перевіреними рецептами та порадами від експерта в області приготування страв на грилі Джеймі Первіенса. Ця книга не про те, який гриль краще - вугільний, газовий або електричний.

Ця книга про те, що у кожного гриля є свої переваги і справжній майстер вміло їх використовує. Автор розповість, які страви і яким способом найкраще готувати на кожному з цих видів грилів, на що потрібно в першу чергу звертати увагу і які тонкощі потрібно врахувати при приготуванні того чи іншого блюда.

У книзі розповідається як найкращим чином підготувати гриль до роботи, на яких інструментах зупинити свій вибір, а так само докладні майстер-класи про те, як готувати ту чи іншу страву - від м'яса до десертів, - завдяки якісним ілюстрацій, допоможуть вам освоїти рецепти. Це нова редакція книги «Готуємо на грилях Weber», з новим перекладом рецептів. Велика і цікава енциклопедія на 320 сторінках, включає в себе більше 250 найрізноманітніших рецептів барбекю, гарнірів, десертів, а також ідеї для салатів, соусів і приправ.

Ось лише деякі питання, відповідь на які ви знайдете на сторінках книги:

  • Як підготувати гриль до роботи? Як коптити на грилі?
  • Які інструменти і аксесуари необхідні?
  • Як смачно приготувати стейк, каре ягняти, рибу, птицю, овочі і фрукти?
  • Що робити, якщо з'являється полум'я?
  • Що робити, якщо продукти пристали до грат?
  • Як перевірити готовність страви?

Ця одна з кращих книг про грилі з конкретними рекомендаціями. Все, що ви хотіли знати про приготуванні страв на грилі, ви дізнаєтеся з цієї книги.

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук