Портативні грилі

Boretti Terzo

Boretti Terzo

            Виробник: Boretti, Італія&nb..

6400 грн.
Boretti Tonello Boretti Tonello

Boretti Tonello

Виробник: BorettiКолекція: FuoriТип палива: деревне вугілляПоверхня для приготування: чавунна К..

8400 грн.
Everdure Cube Everdure Cube

Everdure Cube

Виробник: Everdure by Heston Blumenthal, Велика Британія Тип палива: деревне вугілляПоверхня для при..

8800 грн.
ReMundi Pirus (black) ReMundi Pirus (black)

ReMundi Pirus (black)

            Виробник: ReMundi, Німеччина..

7940 грн.
Traeger Ranger Traeger Ranger

Traeger Ranger

Виробник: Traeger, СШАТип палива: деревні гранули (пелети)Поверхня для приготування: чавунна пательн..

17800 грн.
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

У літній час мільйони людей у ​​всьому світу шукають можливість насолодитися приємною погодою. Для багатьох барбекю на природі це один з улюблених способів насолодитися літом. Хоча ця традиція бере свій початок ще століття назад і розвивалася по-різному на різних землях, факт полягає в тому, що майже кожне суспільстві на Землі має свої стилі приготування їжі на свіжому повітрі, на відкритому вогні, від Аргентини і Зімбабве до України. Кожен із цих стилів барбекю має свої рецепти та пов’язані з ним традиції.

 

Для тих, хто бажає готувати їжу на відкритому вогні у будь-якому місці існують портативні грилі, про які слід подумати. Переваги портативних грилів досить прості, але безперечні. Портативний гриль - це, звичайно, кращий вибір для людей, у яких мало місця для приготування їжі, будь то занадто крихітний задній двір чи взагалі нічого, крім балкона. Окрім того, при меншій кількості місця для приготування їжі також виникає менше проблем з прибиранням і коли гриль потрібно очистити.

 

Для людей, які бажають готувати гриль не вдома, а десь на кемпінгу портативні грилі дозволяють їм готувати їжу, куди б вони не поїхали. Ці грилі простіше взяти з собою у похід, ніж повноцінний газовий гриль, або навіть гриль для вугілля, чи дерева. Нарешті, на портативному грилі для барбекю, як правило, менше вогню і менше золи, з якої потім буде потрібно боротися, що робить портативні грилі ідеальними як для домашнього використання, так і для відпочинку у поході.

 

Вибираючи портативний гриль, все що ви маєте мати на увазі - це можливісті, які він запропонує в довгостроковій перспективі. Компактність і зручність це, звісно, головний плюс. Переважно люди, які люблять ходити в походи, на кемпінг або в інші подорожі на свіжому повітрі, можуть насолодитися їжею на грилі за допомогою портативного гриля. Насправді, вам не доведеться обмежувати використання переносного гриля лише на заходах на свіжому повітрі. Ви можете використовувати його і в своєму будинку, чи на задньому дворі. Люди, які обслуговують невелику кількість натовпу і не люблять великих об’ємних грилів; знайдуть ці грилі чудовою альтернативою для використання і вдома.

 

При виборі портативного грилю все ж також варто звернути увагу на те, що вони теж бувають доволі різними, як за габаритами і дизайном, так і за джерелом нагрівання.

 

Перш за все, це робить ваше життя простішим. Що може робити звичайний гриль, будь то з точки зору його використання, керування, експлуатації, очищення та зберігання тощо, портативні грилі теж вміють. По-друге, портативний гриль дозволить вам заощадити на просторі.


Развернуть >