Hub Everdure

Hub Everdure

ВиробникиEVERDURE
Модель:Hub
Наявність:Є в наявності
  • 55900 грн.

Everdure Hub – це елегантний вугільний гриль, розроблений Хестон Блюменталь, одним з кращих шеф-кухарів в світі. Цей, удостоєний багатьох нагород гриль, оснащений електричним розпалом. Завдяки цьому вугілля досягає потрібної температури менш ніж за 10 хвилин. Також HUB має велику поверхню для приготування їжі, що дозволяє готувати одночасно декілька страв при різній температурі. Однією з особливостей Hub є запатентована система вертіла -  Rotiscope TechnologyTM, збірка вертела здійснюється в лічені секунди, а його конструкція вражає своєю надійністю! Вертел з легкістю впорається як з куркою так і з цілим поросям, так як розрахований на вагу до 40 кг. HUB виконаний з високоякісного металу, а його скандинавський дизайн забезпечує елегантний зовнішній вигляд, який ідеально вписується в будь-який сад.

ФУНКЦІЇ:
   Готовність готувати через 10 хвилин з системою Fast Flame Ignition SystemTM, оснащеної електричним елементом - ви можете розпалити вугілля до потрібної температури всього за 10 хвилин.
Вбудована система вертела з запатентованою технологією Rotiscope TechnologyTM - ви можете в одну мить зібрати топовий в своєму роді вертел, що працює від окремого двигуна.
Кріплення на вертелі подібні щелепам акули - Cliplock ForksTM забезпечують надійну фіксацію будь-якого продукту, від курчат до поросят, на стержні гриля при його обертанні.

Функція і форма:
   Від тонко інтегрованого гриля до висувного шнура живлення, HUB TM - це ідеальне поєднання функціональності і форми, що поєднує дизайнерські риси з мінімалістським датським дизайном.
Простий у використанні і догляді. Керамічне покриття вугільного піддону легко чистяться після використання.


Технічні характеристики:

  • Висота:   З піднятим вертелом: 1223 мм, з опущеним вертелом: 900 мм
    Глибина:   487 мм
    Ширина:   З піднятим вертелом: 1375 мм, з опущеним вертелом: 1365 мм

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук