Газовий гриль Spirit II E-320 GBS

Газовий гриль Spirit II E-320 GBS

ВиробникиWEBER
Код товару:379-1
Наявність:Є в наявності
 • 36150 грн.

Газовий гриль Spirit II E-320 з трьома потужними пальниками оснащений гратами Gourmet BBQ System і бічний конфоркою, на якій зручно готувати соуси, що створює широкі можливості для барбекю. Готуйте на грилі все, що захочете! З високопродуктивної гриль-системою GS4 і можливістю підключення термометра iGrill легко отримувати смачні страви ідеальної прожарювання.

Газовий гриль Spirit II E-320 продовжує і розвиває спадщина легендарного виробника Weber. Стиль, респектабельність і незмінно стабільну якість поєднуються з постійним впровадженням інноваційних технічних рішень. Саме тому газові грилі Weber завжди йдуть в ногу з часом (а іноді навіть трохи випереджають його) і користуються популярністю у покупців.

Новий Weber Spirit II E-320 - це реновація гриля попереднього покоління. Вона торкнулася дизайну (дещо змінені рама з великими колесами і форма котла), а також технічних рішень і комплектації. Збір жиру буде не в звичний піддон-воронку, а в невеликий лоток. Використання одноразового піддону, який легко видаляється після приготування, значно спрощує очищення гриля.

Гриль сумісний з аксесуарами GBS, це дозволяє значно розширити перелік способів приготування. Рама моделі сталева; котел виконаний з алюмінієвого сплаву; сталеві пластини-випарники Flavorizer® і робоча решітка зі знімним модулем - з чавуну.

Weber spirit ii e 320 gbs - відмінне поєднання якості, дизайну і функціональності. Йому притаманне саме те, що відрізняє всі грилі високого класу.

Особливості газового гриля Weber Spirit II E-320:

 • Гриль-система GS4

Система включає чотири основні компоненти: надійний підпал, пальники конічної форми, металеві пластини Flavorizer ™ і нову систему очищення.

 • Система запалювання Infinity

Всі пальники гриля оснащені індивідуальними вмикачами. Плавний поворот регулятора подачі газу гарантує надійну підпал при кожному включенні.

 • Пальники

Три пальника з нержавіючої сталі дозволяють готувати на прямому і непрямому спеці. Вся площа решітки нагрівається рівномірно, і страви в будь-який її частини готуються однаково.

 • Металеві пластини Flavorizer ™

Вони встановлені над пальниками і виконують особливу функцію. Металеві пластини Flavorizer bars, покриті порцелянової емаллю, випаровують стікають соки і жир і створюють «той самий смак барбекю».

 • Система очищення

Стікає жир, який не випаровується пластинами Flavorizer ™, відводиться в алюмінієвий піддон, який розташований по центру гриля. Це робить його очищення простий і швидкою.

 • Відкрита конструкція

Відкритий корпус дозволяє зберігати інструменти в легкому доступі

 • Нагрівальна підставка

На ній можна розігрівати булочки для бургерів, доводити стейки до потрібного ступеня підсмажування або зберігати овочі для гарнірів теплими, поки готуються основні страви. Легко прибирається, коли в ній немає необхідності, що економить робочий простір.

 • Міцні колеса

Міцні всепогодні колеса

 • Гачки для інструментів

На бічних столиках передбачені гачки для інструментів. На них можна підвісити лопатки, щипці і щітку, а також інші аксесуари, які потрібні під рукою.

 • Кришка

Кришка, покрита порцелянової емаллю

 • Бічний столик складаний вниз

Лівий відкидний бічний столик, в складеному вигляді дозволять встановити гриль навіть в обмеженому просторі.

 • Вбудований термометр

Розташований на кришці гриля, вимірює внутрішню температуру. За допомогою термометра ви легко зможете контролювати температуру під час приготування.

 • Сумісність з iGrill 3

Цифровий Bluetooth-термометр iGrill ™ передає на мобільний пристрій дані про внутрішній температурі страви. Коли температура підніметься до заданого рівня, смартфон повідомить, що пора знімати продукти з гриля. Термометр дозволяє використовувати до чотирьох щупів одночасно.

 • Бічна конфорка

Вбудована в бічний столик додаткова конфорка ідеальна для приготування соусів і гарнірів

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук