BBQ кейтерінг

Компанія Grill Center пропонує альтернативу традиційного застілля ─ барбекю кейтеринг (виїзний пікнік). Великий досвід організації таких заходів зробить будь-яке свято, зустріч з друзями незабутніми. Підготовка заходу на відкритому повітрі вимагає особливого підходу, особливо в літню пору, в відповідність до «Стандартами виїзного ресторанного обслуговування».


Які урочистості проводять на свіжому повітрі:

  • дні народження, ювілеї;
  • корпоративні вечірки;
  • випускні бали;
  • зустрічі в неформальній обстановці старих друзів, колег, партнерів по бізнесу.


Організація барбекю компанією Grill Center

При організації пікніка ми враховуємо побажання кожного клієнта окремо, формуємо індивідуальне меню, вирішуємо технічні питання ─ забезпечення посудом, текстилем, надаємо послуги офіціантів.

Для приготування страв використовуємо тільки свіже м'ясо, добірні овочі, фрукти, якісні спиртні і безалкогольні напої, вишукані сорти кави, чаю. Шеф-кухар запікає страви на відкритому вогні прямо на місці проведення заходу.

Наша служба бере на себе зобов'язання по прибиранню після закінчення заходу, збереження чистоти природи, не допускаючи забруднення екології.

Замовити барбекю кейтеринг в Києві за вигідними цінами можна зателефонувавши за телефоном, вказаним на нашому сайті. Можлива кількість гостей від 10 до 1000 чоловік. Вартість обслуговування однієї персони в залежності від обраного меню починається від 3100 руб. Також можна сформувати індивідуальне замовлення, деталі якого обговорюються з оператором.


Компанія GrillCenter займається не тільки приготуванням їжі, а й створює унікальну невимушену атмосферу для спілкування.